Group 13

Kupując "Wychowanie przy ekranie" z rabatem i dedykacją autorki, wesprzesz nasze działania. To idealny prezent dla nauczyciela/ki, rodzica i każdego, kto chce wspierać dzieci w korzystaniu z sieci.

Ile czasu dziecko może spędzać przed ekranem? Kiedy dać mu pierwszy smartfon? Czy pozwalać na granie w gry? Jak nauczyć je radzić sobie z hejtem? I czy zakaz telefonów w szkole to dobry pomysł?

Kiedy coraz więcej głosów gani dorosłych za to, że nie potrafią wprowadzać dzieci w świat cyfrowy, Magdalena Bigaj w swojej książce mówi: to normalne, że popełniamy błędy. Ważne, aby wyciągać z nich wnioski.

Książka „Wychowanie przy ekranie” (Wydawnictwo W.A.B) nie tylko dostarcza niezbędnej wiedzy na temat higieny cyfrowej, lecz także dodaje dorosłym otuchy. Autorka nie moralizuje, lecz dzieli się z czytelniczkami i czytelnikami solidną dawką wiedzy niezbędnej każdemu współczesnemu rodzicowi oraz praktycznymi radami popartymi swoim unikatowym doświadczeniem, w którym łączy role edukatorki, badaczki, pracowniczki świata nowych technologii oraz matki. 

To świetny poradnik dla każdego dorosłego, który chce wspierać dzieci i młodzież w korzystaniu z sieci: nie tylko rodziców, ale także nauczycieli, nauczycielek oraz osób pracujących z młodym pokoleniem.

Książkę można zamówić u nas z autografem autorki oraz w promocyjnej cenie. Dochód ze sprzedaży wspiera działalność statutową fundacji.

Cena 1 egzemplarza: 32,50 pln (Cena sugerowana przez wydawcę: 42,99 pln)

Zapraszamy szkoły, firmy i instytucje do zakupu książki za pośrednictwem naszej fundacji i tym samym wsparcie naszej działalności. W zamian oferujemy zniżkę w stosunku do ceny sugerowanej przez wydawcę oraz na życzenie dedykację autorki na każdym egzemplarzu. 
Realizujemy zamówienia powyżej 5 sztuk. Po pojedyncze egzemplarze zapraszamy do księgarń internetowych i stacjonarnych.

Jak zamówić?
1. Napisz do nas na adres biuro@cyfroweobywatelstwo.pl lub zadzwoń pod numer 792029073. 
2. Otrzymasz od nas fakturę i szczegóły dotyczące płatności. Czas realizacji zamówienia to od 3 do 7 dni roboczych – uwzględnij to w swoich planach zakupowych. 
3. Koszt przesyłki zależny jest od liczby zamówionych egzemplarzy (między 18 a 24 zł), podamy Ci go wraz ze szczegółami płatności. Na terenie Warszawy możliwy jest odbiór osobisty.

Chcesz się przekonać czy to książka dla ciebie? Posłuchaj fragmentu czytanego przez autorkę lub także wywiadów na temat książki i sprawdź czy to coś, czego szukasz.

Posłuchaj rozdziału „Narodziny w sieci”, który czyta dla ciebie autorka:

Przeczytaj rozmowę „Brak higieny cyfrowej może zrujnować życie rodzinne” w serwisie parentingowym Ladnebebe.pl: >>klik<<.

Obejrzyj wywiad z premiery książki:

 

Czym jest higiena cyfrowa?

Higiena cyfrowa to chroniące zdrowie zachowania związane z używaniem technologii informacyjno- komunikacyjnych, zwłaszcza internetu
i urządzeń ekranowych.

Prowadzimy szkolenia z higieny cyfrowej dla szkół, przedszkoli i innych instytucji. W naszej ofercie znajdują się warsztaty dla uczniów, wykłady dla rodziców oraz szkolenia dla nauczycieli i nauczycielek. Po naszej wizycie, już nigdy nie spojrzycie na ekrany w ten sam sposób!